Zwierzyński Patryk

Patryk Zwierzyński, doradztwo biznesowe, konsulting

Miło jest mi poinformować, że ruszyły zapisy na pierwszą edycję kursu Excel w praktyce. Jestem współautorem kursu. Razem z moim kolegą Cezarym Winkowskim przygotowaliśmy kurs na platformę Navoica, który jest ogólnodostępny i darmowy.

Kurs umożliwia nabycie podstawowych i średnio-zaawansowanych umiejętności z zakresu oprogramowania Microsoft Excel. Kurs podzielono na moduły tematyczne, w których użytkownik nabywa umiejętności, pozwalające na stosowanie poznanych rozwiązań oraz narzędzi w praktyce. Pierwszy moduł tematyczny wprowadza użytkownika w podstawowe działanie i funkcje środowiska Excel. Ukończenie pierwszego modułu pozwoli na stosowanie podstawowych funkcji oprogramowania Excel. W module II użytkownik rozwinie swoje kompetencje i nabędzie umiejętności z zakresu zaawansowanych funkcji oraz formuł. Umiejętności nabyte w module drugim umożliwią także tworzenie profesjonalnych raportów, zaawansowaną analizę dużych zbiorów danych oraz ich przedstawienie w sposób graficzny.

Kurs jest dostępny w wersji polskiej i angielskiej na stronie Navoica.

Serdecznie zapraszamy do zapisów i skorzystania z naszej wiedzy.

Kurs został przygotowany w ramach projektu "MOOC@PB-Nowoczesne technologie w procesie kształcenia" umowa nr POWR.03.01.00-00-W040/18-00.

 

ZP

Darmowy kurs z Excela

14 stycznia 2021
Doradztwo biznesowe, consulting, wiz consulting, usprawnienia procesów
Patryk Zwierzyński, doradztwo biznesowe, consulting