Zwierzyński Patryk

Patryk Zwierzyński, doradztwo biznesowe, konsulting

Książki uczą, książki rozwijają, książki pozwalają przeżyć przygodę nie wychodząc z domu.

Osobiście uważam, że czas poświęcony na czytanie książek nigdy nie jest czasem zmarnowanym. Jedni uważają, że szkoda na to czasu. Lepiej usiąść przed TV i oglądać to co akurat leci na małym ekranie. Sam dużo oglądam telewizji, ale tylko ze względu na zmęczenie. Czasem chcę odpocząć przed kolejną książką. Jednak zdecydowanie wolę usiąść w fotelu z herbatą i zagłębić się w kolejny fantastyczny świat stworzony przez autora.

Najczęściej sięgam po fantastykę. Oczywiście zdarzają się też inne gatunki literatury. Jednak od najmłodszych lat wolałem uciekać w świat smoków, orków, elfów i innych fantastycznych postaci. Jest tylko wspaniałych książek z tego gatunku, który w dalszym ciągu uważany jest za bajki dla dzieci. Przez długi czas gatunek ten był pomijany w różnych najważniejszych nagrodach literackich. Uważam, że dopiero po sukcesie Władcy Pierścieni jest on traktowany na poważnie.

Przechodząc już do konkretnych tytułów, to ulubionych mam kilka. Jednak z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że to świat Westeros jest moim ulubionym miejscem. Szczerze mogę polecić wszystkie części Pieśni Lodu i Ognia. Nie serial, a książki.

 

ZP

Fantastyka - ulubiony gatunek książek

ulubiony gatunek książek
25 lipca 2019
Doradztwo biznesowe, consulting, wiz consulting, usprawnienia procesów
Patryk Zwierzyński, doradztwo biznesowe, consulting