Zwierzyński Patryk

Patryk Zwierzyński, doradztwo biznesowe, konsulting

Po całym dniu pracy, obowiązków domowych człowiek jest zmęczony fizycznie i psychiczne. Dzieci tego nie rozumieją. Jednak potrzebują towarzystwa, uwagi i wspólnych zabaw z rodzicami. O ile Olkowi wystarczy po prostu trochę uwagi, o tyle Karolina potrzebuje konkretnych wspólnych zabaw.

Oglądanie wieczorami bajek na Netflixie niestety stało się u nas coraz częstszym sposobem spędzania czasu z dziećmi. Postanowiliśmy poszukać gry, która sprawi, że cała rodzina będzie się świetnie bawić. Po analizie oferty PS Store zdecydowałem razem z córką, że kupujemy Overcooked! 2. Decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę.

Na czym gra polega? Zasady są proste. Gotujemy zespołowo dania w restauracji. Wydaje się to proste. Niestety takie nie jest i bardzo często musimy ustalać całą rodziną strategię na rundę gotowania, która trwa tylko 5 minut. Czas szybko leci, śmiechu jest dużo, ale najważniejsze, że wszyscy są zaangażowani i zadowoleni. Czas spędzony przed TV jest inny niż do tej pory.

Overcooked! 2 jest świetny. Mechanika gry jest na tyle prosta, że nasza córka w wieku 6 lat może z nami grać. Współpraca sprawia, że zbliżamy się do siebie. W związku z tym mogę śmiało polecić grę, jak wspólne zabawy przed TV. Jednak oczywiści z umiarem. Nic nie zastąpi planszówek.

 

ZP

Overcooked!2 - świetna rozrywka dla całej rodziny

Firma konsultingowa, WiZ Consulting, Patryk Zwierzyński
21 stycznia 2021
Doradztwo biznesowe, consulting, wiz consulting, usprawnienia procesów
Patryk Zwierzyński, doradztwo biznesowe, consulting